Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Laborant (M/Ž), Ústí nad Orlicí

Pozice:
Laborant (M/Ž)
Zaměstnavatel:
KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.
IČO:
63216141
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Orlicí
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Požadujeme:
- SŠ - možno i absolvent/ka textilního nebo chemického oboru
- dobrá znalost práce ve Word, Excel, Outlook
- komunikativní znalost AJ (spolupráce se zahraničními kolegy)
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost v řešení svěřených úkolů
- řidičský průkaz sk.B výhodou
- pečlivost, odpovědnost, týmová práce
- flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost s důrazem na dotáhnutí svěřeného úkolu/projektu

Náplň práce:
- laboratorní servis v rámci nadnárodní společnosti
- chemické a fyzikální analýzy filtračních elementů ze segmentů např. energetika, cement, ocel a spalovny
- vstupní laboratorní kontrola
- administrativa - laboratorní zprávy, archivace, statistika atd.
- kooperace a sdílení znalostí s kolegy v rámci skupiny Kayser
- používání firemních systémů

Nabízíme:
- zaškolení
- osobní rozvoj v mnoha oblastech - perspektivní a odpovědnou práci v prosperující středně velké společnosti - příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti průmyslové filtrace
- prostředí mezinárodní společnosti
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba - práce z domova s využitím mobilních technologií
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, zaměstnanecké benefity, dopravné, příspěvek na PF)
- firemní vzdělávání, odborné i jazykové
- pracovní tým, který se baví nejen prací

KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Zdeňka Veselá Hrdinová
Telefon:
465 461 612
Počet zobrazení inzerátu:
47×